Kdo je adminka?

16. března 2015 v 19:18 | Domčí
Pro nové čtenáře blogu, bych chtěla vlastně přiblížit, kdo se skrývá pod vší tou grafikou.

Mé jméno je Dominika, na blogu vystupuji pod přezdívkou Domčí, protože mě tak nazývají všichni mí přátelé. Je mi 18 let, čvrtým rokem studuji na Obchodní akamedii - Ekonomické lyceum, za 2 měsíce mě čekají maturitní zkoušky. Doufám úspěšné.

Tento blog vedu již 7 let, tedy od svých 11 let. Během té doby jsem měla ještě další dva blogy a to v roce 2009 se zaměřením na pro mě tehdy skvělý film Avatar, a dále na grafiku, možná někteří znáte pod názvem dominiqa-graphic, kde jsem k ruce měla i několik dalších pomocných sil.

Mezi mé hlavní zájmy a koníčky patří hlavně Egyptská kultura, čtení detektivních a psychologických románů, grafičení, studium jazyků, zpěv.

Žiji se svými rodiči, 13ti letým britským kocourkem a jednoročním štěňátkem border kolie. Společně máme také zahrádku kde máme 12ti letou fenku německého ovčáka.

Mluvím plynně anglicky a dorozumím se i rusky. Hlasím se na VŠ, chtěla bych studovat psychologii, ale díky požadavkům na přijímacích zkouškách bych neuspěla, a tak se hlásím na studium angličtiny a ruštiny do Plzně.

Miluji hudbu a zpěv. Zpěvu se současně nevěnuji, ale chtěla bych. Mým oblíbeným zpěvákem a textařem je Ed Sheeran a Noah Gundersen, dále pak Avicii a Sam Smith. Jsem závislá na seriálu Sons of Anarchy, který měl loni v prosinci bohužel poslední epizodu, a dále na seriálu Supernatural, který úspěšně pokračuje desátou sérií. Nejraději koukám na historické filmy a horory.

Nejsem společenský typ, raději jsem doma s přítelem nebo sama, než vysedávat po hospodách a tancovat na diskotékách. Nekouřím. Nejraději piji víno, nebo zkouším různé koktejly, když je příležitost. Nikdy nepohrdnu svíčkovou s knedlíky, pizzou nebo knedlíčkovou polévkou od babičky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Niky Niky | Web | 16. března 2015 v 19:36 | Reagovat

Wau hodně dlouho máš blog! O_O
Zajímavé věci :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.