Objednej si layout

21. června 2015 v 11:38 | Domčí

Pokud máš zájem o layout ode mě tak do komentářů napiš:

1. Tvojí přezdívku a blog

2. EMAIL! - nepište mi meil do kolonky e-mail, nejde mi potom otevřít.

3. Téma layoutu (dělám nejčastěji layouty s celebritami, moc mi nejdou layouty s nějakými neživými věcmi, ale vše je o domluvě. Pokud by měl někdo zájem o takový layout, tak mi prosím napište i na můj email, jak byste si ho představovali, abych měla nějaký mustr :) dominikavaneckova.888@seznam.cz

4. Do jaké barvy by měl být layout sladěný (nejlépe, aby to trochu ladilo s fotografiemi, které vyberete)

5. Odkazy na fotografie, nejlépe celou fotogalerii (jedna fotografie nestačí!), prosím dostatečně kvalitní a velké fotky. Můžete přiložit i například nějaké PNG apod.

6. Menu - vlevo x vpravo

7. Máte zájem o horní menu? Pokud ano, napište o co přesně, například Home, Gallery, Videos apod.
Pokud máte zájem o životopis celebrity napište PŘESNÉ znění textu, který na layout chcete!
Pokud máte zájem od odkazy na sociální sítě napiště přesně o které se bude jednat!
Chcete-li na layout uvítací zprávu tzv. welcome message napište opět přesné znění zprávy!
Pokud chcete v horním menu ikonky pro affiliates napište kolik, s kým by měli být ikonky - popřípadě i fotografii.

8. Máte zájem o bonusy? Ano, o jaké konkrétně.
Popisky do menu - vyjmenujte!
Oddělovače - ano, kolik
Ikonky - rozměr (velké stamps, normální stamps, 125x55 pixelů, 100x35 pixelů, 88x31 pixelů)
forma (animované x neanimoavné)

9. Chcete do záhlaví nějakou animaci nebo video?
Pokud chcete video pošlete odkaz.
Pokud chcete animaci pošlete odkaz na animaci.
Pokud chcete animaci z videa (tzn. animaci vytvořím) tak pošlete odkaz na youtube a přesný čas od kdy do kdy chcete animaci (např. 0:55 - 1:25)

10. Existuje něco, co by na layoutu za žádnou cenu nemělo chybět? (tady je prostor pro vaší fantazii, piště cokoliv navíc vás napadne, pokud by se vám líbil nějaký styl layoutu, který jste měli nebo našli, prostě cokoliv)

11. Nějaké jiné přání? :)

Cokoliv jiného vás napadne, samozřemě napište, já se na vám v případě nějakých nejasností obrátím :)


EDIT 24.10. 2015 - hotové objednávky smazány

EDIT 23.11. 2015 - hotové objednávky smazány
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ada Ada | E-mail | Web | 13. ledna 2016 v 18:38

Ahojky,
1. přezdívka - Ada
    blog: http://chicago-fire-chicago-pd-pribehy.blog.cz/

2. chtěla bych layout na téma Chicago PD, fire a MED. Hlavní postavou by měl být Jesse Lee Soffer
(Odkaz na fotografie- http://www.nbc.com/chicago-pd/photos a fun clubovou sbirku na FB https://www.facebook.com/JesseLeeSofferFrance/photos_stream pokud bys nemela naladu vybirat vyberu ja, ale radeji p odomluve s tebou, abys měla snazší práci)

2. Barva blogu by mohla být sladěna do modra, bíla až červena (inspirace Chicagskou vlajkou), písmo (záleží na abrvách) buď světlé nebo tmavé.

3. fotogalerie viz vyše (u 2.)

5-6-7. Menu celkově vlevo
HORNI MENU: Home, vaše přání, ankety, obrázky, upozornění, zábava

WELCOME MESSAGE:
Ahoj, vítej na mém blogu s povídkami, které věnuj iseriálům Chicago fire, Chciago PD a později k nim snad přibude i Chicago med. Jmenuji se Adéla Jsem úplně obyčejná holka, která miluje hasiče. Zbožňuju seriály, filmy a hry z tohoto prostředí. Je mi 21 let a jsem vysokoškolskou studentkou - obor ochrana obyvatelstva ( jak jinak :-D) Kdyby jste chtěli se mnou pokecat jsem na FB (Áďa Barešová) nebo na skypu (Áďa Barešová nebo stosedmnacka) Budu ráda za každou Vaší návštěvu a ZANECHANÝ KOEMNTÁŘ K POVÍDKAM ;)

TEXT:
CHICAGO PD: Chicago P.D. is an American police procedural television drama series created by Dick Wolf and Matt Olmstead as a spin-off from Chicago Fire. The series originally premiered on NBC as a mid-season replacement on January 8, 2014. The show focuses on a uniformed police patrol and the Intelligence Unit that pursues the perpetrators of the city's major street offenses.

CHICAGO FIRE: Chicago Fire is an American television drama series that airs on NBC and was created by Michael Brandt and Derek Haas with Dick Wolf serving as an executive producer. The series originally premiered on October 10, 2012. The show follows the lives of the firefighters and paramedics working at the Chicago Fire Department at the firehouse of Engine 51, Truck 81, Squad 3, Ambulance 61 and Battalion 25. The pilot episode had an early release at NBC.com, before the series' premiere on television.

CHICAGO MED
Chicago Med is an American medical drama television series created by Dick Wolf and Matt Olmstead as a spin-off from Chicago Fire. The series premiered on November 17, 2015. The show focuses on the emergency room doctors of Gaffney Chicago Medical Center and how they tackle different tasks everyday to save patients' lives

IKONKY NA SOC. SITE + fanclub
facebook = https://www.facebook.com/Chicago-fire-a-Chicago-PD-na-blogu-744526172268152/timeline/?ref=aymt_homepage_panel

(( Uloz to, překladac Aj, NJ, RJ ))

V menu bych chtěla mát oddělené oddíly - seriál chcicago fire a chciago pd, fotkami, třeba jen ilustračními (ty jsou na googlu a nejsou ve fotoalbumech, proto by ybl olepší kdyby ses po ncih koukla ty, aby splnovali dobrou kvalitu a velikost) a to samé obdobně u horního menu.

POLOZKY MENU:

Příběhy Chicago fire /Stories Chicago fire/
• Postavy Chicago fire /Characters Chicago fire/
Obrázky Chicago fire /Pictures Chicago fire/
Videa Chicago fire /Videos Chicago fire/
• Ankety Chicago fire /Polls Chicago fire/

Příběhy Chicago PD /Stories Chicago PD/
• Postavy Chicago PD /Characters Chicago PD/
Obrázky PD /Pictures PD/
Videa Chicago PD /Videos Chicago PD/
Ankety Chicago PD /Polls Chicago PD/

Příběhy Chicago MED /Stories Chicago MED/
• Postavy Chicago MED /Characters Chicago MED/
Obrázky Chicago MED /Pictures MED/
Videa Chicago MED /Videos Chicago MED/
Ankety Chicago MED /Polls Chicago MED/

Mé speciální přání je... Chtěla bych Jesseho mít v popředí záhlaví, neměl by být přes něho text a klidně by tam mohla být jedna fotka popřípadě obřízlí on sám a kolem něj i další jeho fotky, které by byli již sladěné a byli by třeba pod nějakým textem atd.

V menu bych chtěla mát oddělené oddíly - seriál chcicago fire a chciago pd, fotkami, třeba jen ilustračními (ty jsou na googlu a nejsou ve fotoalbumech, proto by ybl olepší kdyby ses po ncih koukla ty, aby splnovali dobrou kvalitu a velikost) a to samé obdobně u horního menu.

A jako poslední věc, mohly by tam být oddělovače, jako že nejdřív napíšeš třeba aktuality na nějaký obrázek a potom by byl text.... nebo Chicago fire napsané na nějakém obrázku a pod tím to dané menu

děkuji Ada ;)

2 Domčí Domčí | Web | 24. ledna 2016 v 11:24

OBJEDNÁVKY DOČASNĚ UZAVŘENÉ!

Komentáře jsou uzavřeny.