Co je nového?

Co se událo od posledního článku v srpnu 2017?

4. března 2018 v 15:52 | Domčí
Asi si říkáte, proč tady od sprna nic nepřibylo. Kromě toho, že na mě přišla tvůrčí krize, se událo hodně věcí. Asi tak od začátku sprna, jsme se s přítelem dozvěděli, že se nám uvolnil byt, do kterého jsme se měli stěhovat. Začal obrovský kolotoč okolo rekonstrukce, a jak to tak bývá, nic nešlo podle plánu. Náš plán mít do měsíce hotovo tak úplně nevyšel a rekonstrukci jsme dodělali terpve na konci listopadu. Na začátku prosince jsme se po všech těch nervech konečně nastěhovali, a po pár týdnech i zabydleli. Kromě rekonstrukce a stěhování, jsem také od prosince změnila zaměstnání. Proto všechno muselo jít stranou.

Poslední dobou kromě víkendu nemám žádný volný čas, a proto jsem se blogu vůbec nevěnovala. Chtěla bych to samozřejmě změnit, čímž neslibuju, že tu každý den bude nějaký článek, ale alespoň o víkendu bych se blogu mohla na pár hodin věnovat.
Prvním velkým úkolem bylo vytvořit nový layout, čehož jsem se hodně obávala, protože jsem grafiku nedělala už hodně dlouho. Nakonec z toho něco kloudného vylezlo a já jsem ve finále s novým layoutem spokojená.


Doufám, že zbývajícím čtenářům, kteří sem věrně chodí, se nový layout líbí. Dále doufám, že mi prominete mou neaktivitu, snad se to brzy zlepší.

Budu ráda, když mi do komentářů napíšete nějaké nápady na články, které by Vás zajímaly, nebo nějaké návrhy na grafiku.

Díky za přečtení.

9. narozeniny blogu

3. února 2017 v 0:00 | Domčí

Dnes slaví blog své 9. narozeniny. Vím, že tu již nejsem tak často, ale jsem ráda, že i přesto má blog své stálé náštěvníky a není ještě úplně zapomenut. Děkuji všem, díky kterým mám ještě chuť pokračovat.

Opožděně krásné svátky + blend Diane Kruger

29. prosince 2016 v 19:03 | Domčí
Zdravím,

opožděně Vám všem přeji krásné svátky, teď už spíš Nový rok. Nějakou dobu jsem tu nebyla, né proto, že bych neměla čas, času bylo dost, ale spíš nebyla nálada.

Před vánoci jsme zjistili že Keysi - naše tříletá fenka border kolie - je nemocná, prodělala invaginaci střev a musela kvůli tomu na operaci. K veterináři jsme se dostali za pět minut dvanáct a i tak nám doktorka řekla, že nám nemůže zaručit, že operaci přežije. Naštěstí se operace povedla, docházeli jsme několik dní na infuze, ale co to naše šídlo ještě nepotkalo..

Bříško měla zašité, ale jelikož jí za pár dní přišlo, že už jí nic není, pořád se snažila někam skákat, což nemohlo dopadnout dobře. Udělala se jí na bříšku boule a vypadalo to, že si potrhala vnitřní stehy. Doktorce to taky tak připadalo, takže musela znovu na sál na nové stehy. Při otevření doktorka zjistila, že stehy drží, ale že se musela do bříška bouchnout a utvořila se jí v podkoží tekutina. Teď máme bříško znou zašité, pro jistotu i fixačními stehy a musíme jí minimálně 10 dní pořádně hlídat, aby nechodila do schodů, venku neběhala a aby si stehy nesnažila vylízat nebo vykousat.

Takže vánoce jsme nestrávili v příliš dobré náladě, navíc když se na vás váš čtyřnohý miláček dívá pohledem, jakoby jste mu sami ublížili a nemá radost ani z maličkostí pod stromečkem. Doufám, že už se nic dalšího nepřihodí a s paní veterinářkou se uvidíme až za 10 dní při vyndavání stehů.

Toť tedy má menší omluva a odůvdoněni neaktivity na blogu. Víkend mám opět pracovní, takže tu toho moc nepřibyde, ale pokusím se ještě teď napsat a přednastavit recenzi na knížku "Chraň nás od zlého" plus možná nějakou menší grafiku.

A na závěr bych se vás ráda zeptala jak vy prožíváte vánoční svátky, a jestli jste pod stromečkem našli to co jste si přáli :) Pro mě asi tím největším dárkem bylo to, že Keysi operaci zvládla, ale samozřejmě jsem měla radost i z dalších maličkostí, které jsem pod stromkem našla, jako například - moje oblíbené - knížky.

Poradíš mi nějakou dobrou knížku?

14. listopadu 2016 v 13:04 | Domčí

Máš nápad na grafiku?

14. listopadu 2016 v 13:01 | Domčí


Končím soutěž o ceny + signatura Cara Delevingne

24. června 2016 v 13:12 | Domčí
Zdravím,

už je to v podstatě skoro měsíc, co jsem zadala úkol do 2. kola soutěže o věcné ceny. Nicméně ze 4 soutěžících mi výtvor do druhého kola poslala pouze jedna - sakay. Proto mi přijde zbytečně v soutěži pokračovat, když ostatní zjevně nejeví žádný zájem. Musím říct, že je mi to líto, docela jsem se na průběh soutěže těšila a měla připravených pár dalších úkolů.

I přesto, že soutěž končím, bych chtěla, aby mi sakay napsala na můj email DominikaVaneckova.888@seznam.cz svou adresu, kam bych jí mohla zaslat připravenou cenu, za to, že jako jediná tuhle soutěž nebrala na lehkou váhu a poctivě zasílala výtvory :)

Tak to je asi k soutěži všechno, a teď ještě jedna signatura s Carou :)

Neaktivita + vyhodnocení soutěže, zadání 2. kola

29. května 2016 v 20:12 | Domčí
Zdravím,
hned jako první co bych chtěla říct je, že se moc omlouvám za neaktivitu na blogu. Jsem opravdu časově vytížená kvůli práci a potom když mám volno, tak jsem většinou někde venku, když teď tak vychází počasí :) Dále se spíše než blogu věnuji své vášni a to čtení :)

Navíc mi zrovna včera odešel notebook s veškerou grafikou, teda hlavně texturami, apod, takže se teď snažím si něco málo postahovat do počítače, aych mohla udělat alespoň layout na přání a třeba nějakou menší grafiku.

Školení 10.-12.2.2016

10. února 2016 v 8:00 | Domčí
V těchto třech dnech jsem na pracovním školení v Praze, a tak nebudu na blogu. Nicméně, přednastavila jsem pár článků.
Děkuji za pochopení :)

8. narozeniny blogu

4. února 2016 v 14:37 | Domčí

Úplně jsem zapomněla, že blog slavil včera 8. narozeniny.
Děkuji Vám za další krásný rok tady na blogu ♥

Full list of affiliates

20. ledna 2016 v 20:11 | Domčí
Tohoto článku si v podstatě ani nemusíte všimat, chtěla jsem si jen udělat pořádek v tom, kdo je aktivní a kdo je pozastavený, nebo již delší dobu neaktivní :) Ty neaktivní blogy mažu z menu, ale v seznamu zůstavají :)


Vyhodnocení kontroly affiliates

25. října 2015 v 10:00 | Domčí

Tak je tu vyhodnocení kontroly affiliates, jsem ráda, že se vám tolik zapsalo, a jsem také ráda, že musím smazat jen minimum. Některé affiliates jsem nesmazala i přes to, že se do kontroly nezapsaly, a je to z toho důvodu, že na blogu mají například prozatimní hiatus, nebo vždycky byli aktivní, ale zrovna nemají moc času, to chápu.

Kontrola affiliates + náběr

11. října 2015 v 8:10 | Domčí
Ahoj, dlouho jsem přemýšlela, jestli tohle udělat nebo ne. Vím, že když jste se zapisovali ke mně do affs, tak tam jsem myslím psala, že nebudu pořádat žádné kontroly. Ale uvědomila jsem si, že mám v listu spoustu affiliates, které jsou už třeba od května neaktivní, a tak mi přijde zbytečné, mít je v seznamu a dělat reklamu.

Ovšem jsou i blogy, které jsou pozastavené. A i když se nezapíšou do kontroly, není hned podmínkou, že je smažu. Rozhodnu se podle toho, jak byly na blogu aktivní, nebo jestli mají hiatus na nějakou dobu nebo prostě přestali psát bez jakéhokoliv vysvětlení :)

Tak pokud chcete zůstat mezi spřátelenými / oblíbenými blogy tak prosím do komentářů napište:
1. Přezdívka
2. Adresa blogu

To je vše :) snad se vás zapíše co nejvíce :)

KONTROLA PROBÍHÁ DO 25.10.2015.

Samozřejmě je tu i druhá možnost, a to náběr affiliates. Takže pokud jste zrovna narazili na tento blog a zalíbil se vám, a chtěli byste se stát affiiates tak můžete také napsat do komentářů:
NOVÉ
1. Přezdívka
2. Adresa blogu

Zdar novému domovu

20. září 2015 v 19:18 | Domčí
Ahoj všichni.
Dnes je 20.9. 2015 což pro mě znamená začátek poněkud jiného života. Kvůli studiu na vysoké škole jsem se musela přestěhovat z našeho malého městečka do světel velkoměsta. Do Prahy. Od své rodiny, přítele, přátel, pejsků, kocourka jsem se přestěhovala sem, do města, o kterém jsem si vždy říkala, že tam nikdy žít nebudu z prostého důvodu, nesnáším velká města a davy lidí.

Nicméně nebylo na vybranou, a tak ode dneška moje hlava spočinula v pronajatém pokojíku u jedné paní s dcerkou, a zítra se do vedlejšího pokoje nastěhuje ještě jedna dívčina. Dnes jsem se tu jaksi zabydlovala, vybalovala si veškeré věci, a asi půl dne jsem se odhodlávala požádat paní o přístup na internet. Jsem velmi stydlivá, a tak je pro mě komunikace s cizími lidmi za trest. Mám pocit, že několik dní snad nepůjdu ani do kuchyně pro jídlo, když budou doma. Jak je to složité žít s tímhle strachem.

Ale k tématu. Jde samozřejmě o blog. Sice mám do začátku školy ještě týden, ale je jasné, že to potom s časem bude velmi nahnuté. Školu bych měla mít denně do 5, než se dostanu domů, nakoupit, učení a nevím co ještě. Takže bych se chtěla předem omluvit za případnou neaktivitu. Mám nějaké články ještě přednastavené, ale spíše jde o neaktivitu u affiliates, takže bych je tímto také chtěla poprosit, aby mou případnou neaktivitu akceptovali a nemazali mě prosím :)

Lepší to zřejmě nebude ani o víkendu, jelikož budu ráda, že uvidím rodinu a přítele, takže budu asi někde s nimi.
Určitě jak bude volná chvíle zkusím vytvořit nějakou menší grafiku, ale třeba to celé přeháním a nakonec bude času habaděj.

Vše se uvidí časem, až si zvyknu na to kde jsem, na studium, na to, starat se sama o sebe. Snad to nebude tak špatné, jak to zatím vnímám :D

Zpět z dovolené - malý deník z Chorvatska

16. srpna 2015 v 8:41 | Domčí
Zdravím všechny návštěvníky blogu a affiliates, jsem zpět z týdenní dovolené v Chorvatsku, z ostrova Ugljan.

U moře jsem byla podruhé v životě, kdy na poprvé za splněným snem v Egyptě v roce 2010, kde jsme ovšem kromě válení u moře chodili hlavně po památkách. Proto to bylo poněkud lepší než letošní dovolená. Nejsme ten typ rodiny, která by se jen tak válela u moře, a nic neděla. Naopak pro nás je právě to nic nedělání po chvíli otravné a stereotypní. Neříkám, že jsem si dovolenou neužila, to ano, ale na své rodině jsem viděla, že není extra nadšená. Byli jsme na ostrově, a v podstatě nejdále jsme se dostali cestou do městečka do krámu nebo restaurace. Sice jsme byli autem, takže jsme si mohli dojet kamkoliv, ale zase by to znamenalo peníze za trajekt, což jsme utrácet nechtěli.

Jedinou zábavou nám byla naše fenka Keysi, která si u moře užívala asi nejvíc z nás. Vlastně také kvůli ní jsme jeli, abychom jí ukázali moře :) Doma nevleze ani do řeky, ale tady neváhala a v moři byla jako první, samozřejmě se psí vestou a botičkami.

Cesta autem pro mě nebyla moc příjemná, tedy posledních pár hodin. Když jsme dorazili k přístavu o půlnoci, měli jsme 5 hodin než pojede trajekt, a tak jsme se chtěli prospat. Bohužel mě přepadlo zvracení, takže jsem těch pár hodin jen přežívala. Když jsme nakonec dorazili na ostrov asi v 8 hodin ráno a chtěli se ubytovat (měli jsme rezervovaný apartmán), bylo nám řečeno že byty budou připraveny až po dvanácté hodině, protože nejsou uklizené. Hrozné. Unaveni z cesty jsme složily hlavy na karimatkách u moře, ale usnout nešlo, a tak jsem se za pár minut šla převlíct do plavek a zkusit chorvatské moře. První dojem - zklamání. Smrad jako z mrtvých ryb a čisté taky zrovna nebylo. Spíš jako přehrada. Ale v tom vedru jsem byla ráda, že se můžu někde smočit.

Když jsme se konečně mohli nastěhovat do apartmánu, tak jsme zjistili, že je rozbité snad všechno co se dá. Rozkládací gauč nešel rozložit, prkýnko na záchodě urvané, plotýnky vyhazovaly pojistky. Nakonec k nám tedy byl poslán opravář a z větší části se vše spravilo, a tak jsme se mohli zabydlet. Apartmán byl krásný, s balkónem, či spíše malou terasou. Jedna krásná malinká ložnička pro mě a přítele a v obývacím pokoji se na rozkládacím gauči mučila mamka s taťkou, ovšem výhodou jim byla klimatizace přímo nad hlavou.

Také náš apartmán byl jeden z těch lepších, a tak byl také dále od recepce a všeho, u malého lesíka, kde se špinavé smradlavé moře změnilo na krásné modré útesovité koupaliště.

Zhruba od 2 hodin odpoledne asi do 8 hodin večer jsem spala. Vlastně všichni kromě mamky. Potom jsem vstala a s mamkou se vydala na večerní procházku po pláži s pejskem.

Nebudu vám tu vypisovat co jsme každý den dělali, v podstatě to bylo pořád to samé, procházky, moře, restaurace, suvenýry a podobně. Jen bych se s vámi chtěla podělit o několik fotografií :)

Dovolená 8.-15.8. 2015

8. srpna 2015 v 0:00 | Domčí

Ahoj, od dnešní soboty jsme s rodinou a přítelem v Chorvatsku (ale odjíždíme v pátek), tudíž aktivita na blogu bude v celku nulová kromě přednastavené grafiky a článků :)

Prosím affs, aby brali ohled na to, že přes tento týden budu zcela neaktivní a nemazali mě :)

To je snad vše, až se vrátím přidám snad nějaké fotografie a články, mějte se tu krásně :)


Nový layout

15. března 2015 v 21:52 | Domčí
Nový layout mého blogu, tentokrát v modrých barvách, je zde prostě vidět moje láska k modré.
Layout je jednoduchý, chtěla jsem pouze spojit Egypt a grafiku a tak jsem připadala AP s Jessie J.

Všechny potřebné věci najdete v horním menu, a další pak na boku jako vždy.
Layout tu bude zhruba do poloviny dubna, pak se pokusím udělat nový.

Snad se líbí :)

7 let blogu!

3. února 2015 v 0:01 | Domčí
Dnes 3.února 2015, slaví blog své SEDMÉ narozeniny!

I když se tu v posledních pár letech objevím jednou za čas, vždy jsem ráda za to, co jsem za těch pár let zvládla vybudovat. Vzpomínám na staré doby, kdy jsem přidávala spoustu článků a videí, návštěvnost se občas i pohybovala nad stovkou lidí za den.

Dnes je to jiné. O čem psát není, čas na psaní také není. Zvláště mě mrzí, že spousta blogů s tou samou tématikou nepřežila tato nouzová léta. Ráda bych se podívala na ostatní blogy, a popovídala si na společné téma.

Ale co už, já a můj blog jsme stále tady. Pro Vás. Pro ty, co sem ještě párkrát zamíří a občas si přečtou nějaký článek.
Děkuji za krásných 7 let! ♥

Spřátelení blogů?

15. ledna 2015 v 21:12 | Domčí


Pár informací ke spřátelení
• Na blogu nebývám každý den, ale většinou to není tak bídné, abych se tu vůbec nezastavila. Affiliates blogy navštěvuji různě, někdy každý den, někdy jednou za týden, je to podle toho jak jsem časově vytížená :)

• Netrvám na tom, abyste na mém blogu byly každý den, ale mám i takové affs, které jsem tu neviděla ani jednou - to už ne.

Nezáleží mi na tématu blogu - ovšem nerada spřáteluji s deníčkovskými typy, kde jedinými články jsou bleskovky nebo články typu "ahoj". Mám ráda spoustu celebrit, které ráda sleduji a dozvím se nějaké novinky, to samé u seriálů a podobně.

Pokud vás vezmu mezi spřátelené stránky tak vám napíšu na blog :) - ano, může se stát, že s někým nespřátelím, jelikož mi nevyhovuje obsah blogu, nebo o danném tématu nic nevím - raději nespřátelit, než psát denně komentáře typu "pěkné", "zajímavé".

• Pokud s vámi spřátelit nechci tak vám buďto napíšu na blog, a nebo se naopak neozvu vůbec - občas zapomenu, nebo zrovna nemám čas :)

Pokud byste tedy chtěli spřátelit s mým blogem tak prosím napište do komentářů:
Adresa blogu
Zaměření blogu
Proč chcete spřátelit? (nevadí mi důvod, že prostě nabíráte affiliates na začínající blog apod.) - pokud důvod uvádět nechete, nemusíte, je to jen pro mě, abych věděla jak se na blog návštěvníci dívají a co se jim tu líbí :)

Zdravím po roce

15. srpna 2013 v 15:44 | DominiQa
Zdravím po roce,
nevím kde bych měla začít. No tak chci vám sdělit hlavě věci co týkají toho blogu. Svoje ostatní blogy jsem zrušila, jelikož jsem se jim nevěnovala a ani mě už nějak nebavili. Popravdě chtěla jsem zrušit i tento blog, ale když si vzpomenu že jsemho zakládala už v roce 2008 a bylo mi tehdy jen 12, je mi líto ho zrušit.

Tak jsem si řekla, že ho jen trochu zrekonstruuji. Zkusím udělat nový layout, a také co se týče obsahu proběhne změna. Hlavním tématem zde bude stále samozřejmě Egypt, ale chtěla bych se s vámi podělit i o něco víc, například povídky, kresby, grafika a další.

Začala bych hledat nějaké blogy, co by se chtěli spřátelit, aby tu byla větší návštěvnost, ale vím, že nenajdu žádný blog o Egyptě, protože jich je spousta už zrušených, což mě mrzí. Ale začnu hledat také mezi grafickými blogy, které přežili a různé blogy například s podobným zaměřením, třeba celkově na historii, nebo povídky a tak :)

Když se dívám a návštěvnost, vidím, že sem stále někdo chodí, někdo kdo na tento blog nezapoměl ani po letech a to moc děkuji. Také se tu objevují komentáře a dokonce i k tématu, né jen reklamy za což jsem také moc ráda.

Někdy na blog nebude čas, nebo chuť, tak zde nic noého nebude. A také až bude zase škola, tak je samozřejmě jasné že blog půjde také strannou.

Zkusím to tu tedy trocuh oživit, tak snad to vyjde :)

Dnes kino ...

6. srpna 2011 v 18:28 | _DominiQa_
Ahojky, takže dneska jdu do kina na film Captain America ve 3D. Docela se těším. Jinak dneska jsem byla celý den na zahradě, a proto nic nepřibylo. A tak to asi zůstane, vlastně jediný dnešní článek bylo moje hodnocení knížky :) Nevím jestli přidám něco po kině, možná to skončí až po desáté. Takže uvidíme :)

Novinky na blogu

4. srpna 2011 v 18:10 | _DominiQa_
» Dobrý den, ahoj, čauky ...
tak, asi tak v březnu jsem psala, že bych to tu chtěla znovu rozjet. No moc se mi to nepovedlo, jelikož jsem přidala tak 5, 6 článků a zase prd. Nebudu psát že to tu znovu rozjedu, protože bych to neudělala, je to tak vždycky. Ale budu se jen snažit být víc aktivní, přidávat články a povídky. I když u těch povídek si nejsem tak jistá :D
... Udělala jsem taky nový blogový layout. Moc se mi líbí. A i popisky jsou nové a trochu jsem předělala menu :)
Jinak ten design je dělaný částečně ve photofiltru a částečně ve photoshopu, ve kterém jsem se naučila trochu pracovat.
Takže. To by mohlo být všechno co jsem chtěla říct. Teď půjdu přidat pár článků, možná přepíšu něco z nějaké knížky ještě uvidím jak se mi bude chtít :D Tak se zatím mějte a čekejte novinky :) (jestli jsem teda někdo chodí :D )

Ahoj DominiQa

Chtěla bych to tu znovu rozjet :D

18. března 2011 v 21:00 | _DominiQa_
Ahojky lidi, chtěla bych to tu znovu rozjet ...
Udělám to tu tak trochu smíšeně .... Bude tu samo Egypt a moje povídky, občas nějaké ty avatary ...
Nebude to tu zase tak, že každý den něco přibude, protože mám i blog o grafice, což vyžaduje hodně času, ale také kvůli škole ...
Asi tu udělám rekonstrukci ... Zkusím udělat nový design, popřípadě najít na nějakých stránkách ....
A budu se pokoušet přidávat novinky nebo různé povídky ... Ne všechny povídky budou o Egyptě.
Tak snad se mi povede tento blog probrat k životu ....
Ahoj DominiQa :)

Ikonky Translate

20. ledna 2011 v 16:25 | _DominiQa_

Prosím navštivte můj blog o grafice

20. ledna 2011 v 16:11 | _DominiQa_
Ahoj, chtěla bych vás poprosit, mohli by jste navštívit můj blog o grafice ?
Chtěla bych trochu zvýšit návštěvnost, a byla bych vám moc vděčná :)
Když napíšete komentík budu taky ráda a určitě se podívám na váš blog a taky zanechám koment :)

Klik na obrázek

Hlásím že jsem naživu, a se mnou přichází nový design

19. ledna 2011 v 18:53 | _DominiQa_
Ahojky, hlásím že jsem naživu a i když moc nepíšu tak jsem tu ráda :) Vytvořila jsem nový design s popisky a ikonkou. Je podobná tomu předtím. Ale mně se líbí :) Snad i vám. Pokusím se polepšit a více psát:)
Ahoj DominiQa
 
 

Reklama